menu>

O nas

Najwięcej o nas mówi nasza praca, którą świadczymy dla Państwa od lat. Nasz zespół tworzą lekarze, lekarze specjaliści oraz dyplomowane higienistki stomatologiczne.

Mimo, że zyskaliśmy już Państwa zaufanie, nadal zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie w oparciu o aktualną wiedzę dlatego wprowadziliśmy do naszej pracy filozofię FACE - Functional And Cosmetic Excelence - zaawansowanej stomatologii i ortodoncji interdyscyplinarnej. Każdy z nas stara się regularnie pogłębiać swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniowych. Uczestniczymy w pracach towarzystw naukowych polskich i zagranicznych.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego pacjenta, staramy się aby każdy problem rozwiązywany był indywidualnie. Nasz sukces to zadowolony i uśmiechnięty pacjent.

Nasz zespół

Sławomir Jaroszyk

Doktor nauk medycznych, specjalista protetyk. Studia ukończył w 1991 roku. Przez 10 lat nauczyciel akademicki w Zakładzie Protetyki Instytutu Stomatologii UM w Poznaniu. Absolwent elitarnego podyplomowego szkolenia FACE 2-Years Advanced Orthodontic Program światowej sławy eksperta Domingo Martina w San Sebastian w Hiszpanii. Uczestnik programu Master of Science in Orthodontics Uniwersytetu DPU w Austrii. Należy między innymi do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz do Polskiego I Europejskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zajmuje się interdyscyplinarnym leczeniem ortodontycznym, analizą funkcji i leczeniem zaburzeń narządu żucia oraz rozwiązaniami protetycznymi na implantach. W wolnych chwilach miłośnik wszelkich amatorsko uprawianych sportów, radia i literatury.

   

Joanna Kąkolewska

Doktor nauk medycznych. Ukończyła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej UM w Poznaniu i obroniła pracę doktorską o tematyce implantologicznej. Obecnie na ostatnim roku specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Nauczyciel akademicki w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej UM w Poznaniu. Członek Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Poza leczeniem chirurgicznym i implantologią zajmuje się protetyką oraz stomatologią zachowawczą z endodoncją. W naszym gabinecie wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pasjonatka dobrego kina, podróży i jogi.

Jakub Lipski

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie nauczyciel akademicki w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii. Otwarty przewód doktorski z zakresu periodontologii i chorób metabolicznych. Prowadzi badania kliniczne stanu przyzębia u pacjentów diabetologicznych. Autor publikacji w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Zajmuje się zabiegami chirurgii stomatologicznej, leczeniem zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych, stomatologią zachowawczą, protetyką oraz leczeniem dzieci. Miłośnik przyrody i świeżego powietrza, w wolnych chwilach amatorsko gra w piłkę nożną i tenisa ziemnego.

   
 

 Patrycja Przybylska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie nauczyciel akademicki w Katedrze i Klinice Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji UM Poznań. Otwarty przewód doktorski pod tytułem „Analiza wad narządu żucia z uwzględnieniem funkcji stawu skroniowo-żuchwowego i wad postawy”. Aktualnie w trakcie ostatniego semestru studiów podyplomowych Medycyny i Estetyki Twarzy na Uniwersytecie Medycznym. Autorka publikacji w czasopismach medycznych. Zajmuje się ortodoncją, stomatologią zachowawczą, leczeniem zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych, leczeniem dzieci i medycyną estetyczną. Nieustannie dba o podnoszenie swoich kwalifikacji, uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach z zakresu ortodoncji i medycyny estetycznej. Poza pracą, pasjonatka podróży, mody i sportu, szczególnie tenisa ziemnego w którym odnosiła sukcesy zarówno w grze zawodniczej(m.in. Mistrzyni Polski w grze podwójnej do lat 16) jak i reprezentując uczelnię podczas studiów (dwukrotna drużynowa Mistrzyni Polski Uczelni Medycznych).

Anna Ronij

Studia stomatologiczne ukończyła w 2006 roku. W 2012 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie Stomatologia Zachowawcza z Endodoncją. Od 2008 r. pracuje jako nauczyciel akademicki w Klinice Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową, profilaktyką oraz leczeniem dzieci.

Monika Sobczak

Pracuje jako lekarz stomatolog od 2003 roku. Główne kierunki aktywności zawodowej to endodoncja mikroskopowa, leczenie ortodontyczne z profilaktyką ortodontyczną, a także leczenie zachowawcze również najmłodszych pacjentów. Członkini PTE oraz uczestniczka wielu szkoleń, kursów i sympozjów rozwijających wiedzę praktyczną i wprowadzających najnowsze metody leczenia. Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia, podróży i dobrej literatury.

Martyna Gała

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W gabinecie ceni sobie profesjonalny sprzęt, zadowolenie pacjenta z pięknego uśmiechu i fantastyczny zespół. Otwarta, cierpliwa, uwielbia podejmować nowe wyzwania. Poza pracą fizjoterapeuta, miłośniczka sportu i zdrowego trybu życia.

Marta Grupińska – Tyll

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. W Poradni zajmuje się profesjonalną higienizacją, wybielaniem oraz asystuje przy zabiegach. Swoją wiedzą dzieli się również z najmłodszymi prowadząc profilaktykę w przedszkolach i szkołach. Nieustannie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w wielu konferencjach i warsztatach. Zarządza profilem Ortoidea na Facebooku. Ambitna, sympatyczna, wielozadaniowa.

Wiesława Jarońska

Asystentka stomatologiczna z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie chirurgii, implantologii oraz protetyki. Osoba podnosząca swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach. Miłośniczka sportu i przyrody.

Sylwia Marzec

Uczęszcza do szkoły i kształci się na stanowisku asystentki stomatologicznej. W gabinecie zajmuje się asystowaniem przy zabiegach. Zaangażowana, ciepła oraz pozytywnie nastawiona do pacjentów. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej.

   

Marta Szukalska

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na Wydziale Zdrowie Publiczne kierunek Higiena Dentystyczna. W naszym gabinecie zajmuje się profesjonalną profilaktyką stomatologiczną oraz asystowaniem przy zabiegach stomatologicznych. Wykonuje scalingi, piaskowania, fluoryzacje oraz wybielanie zębów. Dba o nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej i biegania.

Sandra Śmierzchała

Higienistka stomatologiczna. Jest osobą cierpliwą, dokładną i wiecznie uśmiechniętą. W każdej sytuacji stara się znaleźć coś pozytywnego. W wolnych chwilach zajmuje się hobbystycznie scrapbookingiem. Jej pasją jest także motoryzacja.

 

 

Anna Tyll

Rejestratorka medyczna. Ukończyła wyższe studia magisterskie na kierunku administracja. Swoją osobowością i ciepłym głosem wpływa na przyjazną atmosferę w naszej poradni. Zawsze chętnie służy pomocą i dobrą radą. Prywatnie miłośniczka zwierząt i podróży. Jej pasją są zimowe wędrówki po górach.

 

Misja

Najwięcej o nas mówi nasza praca, którą świadczymy dla Państwa od lat, naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Wszyscy regularnie pogłębiamy swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniowych. Uczestniczymy w pracach towarzystw naukowych polskich i zagranicznych.

Przez lata udało nam się stworzyć własny kodeks etyczny, którym kierujemy się w naszej pracy. Wiemy, jak ważne dla Pacjenta jest poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, dlatego wybierając nasz gabinet przekonamy Państwa, że opieka stomatologiczna jest czymś więcej niż koniecznością, a gabinet stomatologiczny jest miejscem bezpiecznym i komfortowym, gdzie spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu. Możecie być Państwo pewni, że dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół aby nasza praca była wartościowa i dawała prawdziwą satysfakcję.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego pacjenta, staramy się aby każdy problem rozwiązywany był indywidualnie. Nasz sukces to zadowolony i uśmiechnięty pacjent.

Oferty pracy/współpracy

Jesteśmy pewni, że o sukcesie naszej poradni decydują ludzie, specjaliści o najwyższych kompetencjach i ogromnej wiedzy.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w naszej poradni, masz pasje, wiedzę, odpowiednie wykształcenie i chcesz dołączyć do naszego zespołu - zgłoś się do Nas!

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania aplikacji drogą elektroniczną na adres biuro@ortoidea.pl

Czekamy na Ciebie!

Kontakt z naszą poradnią

Dane kontaktowe

Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna Ortoidea dr n. med. Sławomir Jaroszyk

ul. Sierakowska 20 64-510 Wronki

67 2541 412, 535 541 412

NIP 781-133-57-49

Godziny otwarcia:
pn-pt: 12:00 – 21:00
sob: po rejestracji telefonicznej

ul. Naramowicka 225 a, 61-611 Poznań

61 8255 033, 887 255 033

NIP 781-133-57-49

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10:00 – 18:00

Kierujemy się filozofią
do góry