CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

U NAS NIE BOLI!

Chirurgia stomatologiczna — skuteczna pomoc

Nie każdy dysponuje pięknym uśmiechem, nie każdemu dane jest posiadanie własnego pełnego uzębienia przez całe życie. Problemem są nie tylko urazy czy próchnica, lecz także poważne wady zgryzu. Chirurgia stomatologiczna to dziedzina, która w takich sytuacjach okazuje się prawdziwym ratunkiem. Dokonujemy zarówno zabiegów ekstrakcyjnych, jak i regeneracyjnych (również w obrębie podniesienia dna zatoki szczękowej). Chirurdzy dentystyczni wykonują też zabiegi, które bywają wsparciem w leczeniu kanałowym oraz periodontologicznym. Niektórzy pacjenci wymagają otoczenia szczególną opieką, dlatego zdecydowanie zaleca się im korzystanie z usług renomowanych gabinetów dysponujących odpowiednim sprzętem oraz wyspecjalizowaną kadrą lekarską.

Kiedy potrzebny jest stomatolog-chirurg

W przypadku występowania jakiejkolwiek wady w obrębie jamy ustnej należy działać jak najszybciej, ażeby stomatolog-chirurg mógł zacząć przeciwdziałać jej postępowaniu w odpowiednim momencie. Podjęcie szybkiego leczenia pozwala na skuteczniejsze wyleczenie danego problemu, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich potrzebujących pomocy pacjentów. Zatrudnieni w renomowanym poznańskim gabinecie chirurdzy dentystyczni dbają o najwyższy poziom zadowolenia z wykonywanych usług, opierając swoje działania o indywidualne potrzeby każdego z pacjentów. Niezależnie od warunków anatomicznych danej osoby, nasz zespół zastosuje najlepsze rozwiązanie dla zastanego problemu.

Chirurdzy dentystyczni z ogromnym doświadczeniem

Nasz doświadczony zespół specjalistów udziela pomocy zarówno w przypadku usuwania zębów zatrzymanych w zębodołach, jak i zabiegach o charakterze resekcyjnym czy rekonstrukcyjnym. Stomatolog-chirurg usunie także wszelkie zmiany w obrębie tkanek miękkich, w tym ropnie i torbiele. Pomoc obejmuje również plastykę dziąseł, podcięcie wędzidełka wargi lub języka w celach logopedycznych. Nasi chirurdzy dentystyczni to osoby z bogatym doświadczeniem. Stale poszerzają swoje kompetencje w zakresie nowoczesnych rozwiązań związanych z podejmowaną dziedziną. Oferowane zabiegi dedykowane są osobom ze zdiagnozowanym zanikiem kości lub przed podjęciem implantacji zębów. Nasza chirurgia stomatologiczna serdecznie zaprasza wszystkich pacjentów.