Ortodoncja interdyscyplinarna, leczenie kompleksowe.

Najwięcej mówi o nas nasza praca, którą świadczymy dla Państwa od ponad 30 lat.

Wszyscy regularnie uczestniczymy w konferencjach naukowych i szkoleniach,  pogłębiamy naszą wiedzę by była tak nowoczesna, jak to tylko możliwe. Należymy do międzynarodowych towarzystw naukowych, publikujemy prace w czasopismach branżowych.

Zmiany w nauce i technologii następują tak szybko, że musimy się zmieniać niemal codziennie, nieustannie się rozwijamy a dowodem na to jest nasze w pełni cyfrowe, interdyscyplinarne podejście do leczenia naszych Pacjentów oparte na standardach i procedurach na najwyższym światowym poziomie.

Nie leczymy zębów, lecz o wiele więcej, leczymy Pacjentów. Nasza specjalność to leczenie kompleksowe. Plany leczenia przygotowujemy w zespołach różnych specjalności biorąc pod uwagę znacznie więcej, niż tylko sytuacja w ustach, ponieważ nie jest możliwe osiągnięcie wszystkich celów estetycznych i funkcjonalnych stosując tylko pracę protetyczną czy tylko leczenie ortodontyczne. Konieczna jest praca zespołowa aby planując i rozpoczynając leczenie naszego Pacjenta, móc dążyć do doskonałości w przywracaniu prawidłowej funkcji całemu systemowi żucia jak i pięknego, zdrowego uśmiechu.

Przez lata udało nam się stworzyć własny kodeks etyczny, który sprowadza się do zasady: PO PIERWSZE PACJENT! Dbamy więc o Państwa zaufanie i bezpieczeństwo.

Filozofia elitarnej szkoły ortodontycznej FACE, którą stosujemy od lat w codziennej praktyce oznacza, że zawsze przed podjęciem leczenia przeprowadzamy kompleksową i dogłębną diagnozę.

Aby temu sprostać, wyposażyliśmy nasze poradnie w najnowocześniejszy sprzęt światowych marek.

Dysponujemy skanerami wewnątrzustnymi 3Shape z oprogramowaniem przenoszącym naturalne ruchy Pacjenta do uzupełnień protetycznych jak i wspomagającym cyfrowe planowanie ortodontyczne czy implantologiczne.

Stosujemy drukarki 3D, frezarkę 3D dzięki której uzupełnienie protetyczne może powstać na jednej wizycie.

Posiadamy tomografy CBCT, w tym najnowocześniejszy NewTom dzięki któremu, między innymi, możemy zbadać stan stawów skroniowo-żuchwowych, co jest niezbędne w ich terapii, a nawet objętość górnych dróg oddechowych, co jest ważne w planowaniu leczenia ortodontycznego.

Stomatologia cyfrowa to nasza codzienność!

Poznaj nasz zespół