Poznań ul. Naramowicka 225 A
Pon - Czw: 8:00-20:00Pt: 8:00-18:00
Wronkiul. Sierakowska 20
Pon - Pt8:00-20:00
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/Sylwia-Marzec-1.jpg

Sylwia Marzec

Higienistka oraz asystentka stomatologiczna. Zaangażowana, sumienna i wesoła. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi.

Prowadzi wizyty higienizacyjne, instruktaże, zawsze pogodna i pozytywnie nastawiona. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu profilaktyki przeciwpróchniczej, usuwania kamienia (skalingu), piaskowania, fluoryzacji. Na pierwszym miejscu stawia dobro oraz komfort Pacjenta. Jako higienistka szczególną wagę przywiązuje do komunikacji oraz wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Pacjenta w każdym wieku. Doskonała i doświadczona asysta ortodontyczna. Samodzielnie prowadzi część wizyt sprawnie radząc sobie z najbardziej precyzyjnymi zadaniami. Zawsze pozytywnie nastawiona i w dobrym humorze.

Prywatnie miłośniczka literatury, oraz projektantka upiększania ogrodów. Jej niecodzienną pasja jest gra na pianinie i zatapianie się w wir własnych kompozycji.

Sylwia Marzec - certyfikat
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/04/Ortoidea-Logo-www-down.png

Przez lata udało nam się stworzyć własny kodeks etyczny, który sprowadza się do zasady: po pierwsze pacjent! Dbamy więc o Państwa zaufanie i bezpieczeństwo.

Certyfikaty
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/footercertyfikaty.png
Social Media

Znajdziesz nas na: