Poznań ul. Naramowicka 225 A
Pon - Czw: 8:00-20:00Pt: 8:00-18:00
Wronkiul. Sierakowska 20
Pon - Pt8:00-20:00

Latest posts six columns

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps. Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop.
Jakie jedzenie <br>szkodzi zębom?
21maj
Jakie jedzenie
szkodzi zębom?
Jedzenie odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu zdrowych zębów i jamy ustnej. Niektóre pokarmy i napoje mogą jednak negatywnie wpłynąć na nasze zęby i przyczynić się do powstawania próchnicy i innych chorób jamy ustnej.
Dlaczego regularne wizyty u dentysty są tak ważne?
18kwi
Dlaczego regularne wizyty u dentysty są tak ważne?
Regularne wizyty u dentysty są kluczowe dla zachowania zdrowego uśmiechu i dobrej kondycji jamy ustnej. Mogą być jednak łatwo zaniedbane lub opóźniane przez wiele osób. Dlatego warto zrozumieć, dlaczego takie wizyty są tak istotne i jakie korzyści niosą ze sobą.
Jak zapobiegać próchnicy u dzieci?
12mar
Jak zapobiegać próchnicy u dzieci?
Próchnica jest powszechnym problemem zdrowia jamy ustnej u dzieci i może mieć poważne konsekwencje dla ich zdrowia i rozwoju. Jednak istnieje wiele skutecznych sposobów, które pomogą zapobiec próchnicy u najmłodszych. W tym artykule przedstawimy praktyczne wskazówki dotyczące profilaktyki i dbania o zdrowie zębów u dzieci.
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/04/Ortoidea-Logo-www-down.png

Przez lata udało nam się stworzyć własny kodeks etyczny, który sprowadza się do zasady: po pierwsze pacjent! Dbamy więc o Państwa zaufanie i bezpieczeństwo.

Certyfikaty
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/footercertyfikaty.png
Social Media

Znajdziesz nas na: