Poznań ul. Naramowicka 225 A
Pon - Czw: 8:00-20:00Pt: 8:00-18:00
Wronkiul. Sierakowska 20
Pon - Pt8:00-20:00
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/Jakub-Lipski-1.jpg

dr n.med. Jakub Lipski, MSc

Lekarz dentysta, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej, Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej UM w Poznaniu.

W 2022 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w dyscyplinie nauki medyczne na podstawie pracy doktorskiej pt. „ Ocena wpływu chlorheksydyny i cetylpirydyny na stan przyzębia osób dorosłych z cukrzycą typu 1”.

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej oraz International Team for Implantology.

Absolwent prestiżowego kierunku studiów podyplomowych European Master Degree in Oral Implantology na Uniwersytecie im. Piastów Śląskich we Wrocławiu uzyskał kwalifikacje Europejskiego tytułu magistra w zakresie implantologii stomatologicznej (European Master Degree in Oral Implantology).

Uczestnik wielu szkoleń, kursów i kongresów szkoleniowych oraz autor publikacji naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym. Prowadzący autorskie szkolenia z zakresu chirurgii stomatologicznej i mikrochirurgii tkanek miękkich.

W naszym Gabinecie zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, regeneracji kości, mikrochirurgii tkanek miękkich oraz periodontologii.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/04/Ortoidea-Logo-www-down.png

Przez lata udało nam się stworzyć własny kodeks etyczny, który sprowadza się do zasady: po pierwsze pacjent! Dbamy więc o Państwa zaufanie i bezpieczeństwo.

Certyfikaty
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/footercertyfikaty.png
Social Media

Znajdziesz nas na: