Poznań ul. Naramowicka 225 A
Pon - Czw: 8:00-20:00Pt: 8:00-18:00
Wronkiul. Sierakowska 20
Pon - Pt8:00-20:00
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/Martyna-Gala-1.jpg

Martyna Gała

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.
Na co dzień jest twórcza, kreatywna, otwarta na ludzi. Swoją pracę traktuje jako powołanie, lubi pracować z ludźmi, nawiązywać relacje. Praca ma dla niej charakter podwójny – poprzez zabiegi profilaktyki dba o zdrowie i higienę jamy ustnej, jednocześnie edukując Pacjenta – jak prawidłowo dbać o zęby.

Upiększa uśmiechy naszych Pacjentów poprzez piaskowanie, scaling, a także zajmuje się profesjonalną higienizacją metodą ITOP i wybielaniem. Asystuje przy zabiegach z zakresu ortodoncji, protetyki, chirurgii oraz stomatologii zachowawczej przez co zyskała niepodważalną wiedzę i uznanie wśród członków Zespołu Ortoidea. W pracy ceni profesjonalizm i zaangażowanie.
Dba również o naszych najmłodszych Pacjentów oferując im zabiegi fluoryzacji oraz przeprowadzanie instruktaży.

Zarażona pasją do pracy z ludźmi, a dobro Pacjentów jest dla niej priorytetem, dlatego praca daje jej olbrzymią satysfakcję.
Prywatnie miłośniczka kreatywnego wypoczynku. Uwielbia podróże oraz grę na gitarze.

https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/04/Ortoidea-Logo-www-down.png

Przez lata udało nam się stworzyć własny kodeks etyczny, który sprowadza się do zasady: po pierwsze pacjent! Dbamy więc o Państwa zaufanie i bezpieczeństwo.

Certyfikaty
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/footercertyfikaty.png
Social Media

Znajdziesz nas na: