Poznań ul. Naramowicka 225 A
Pon - Czw: 8:00-20:00Pt: 8:00-18:00
Wronkiul. Sierakowska 20
Pon - Pt8:00-20:00
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/Weronika-Jaroszyk-1.jpg

lek. dent. Weronika Jaroszyk

Lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W swojej pracy szczególnie interesuje się ortodoncją.

Swoją wiedzę regularnie poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach i specjalistycznych kursach m.in. ukończenie kursu ,,Orthodontic Treatment for Children and Adults Using the Straight Wire Appliance” Level 1 – doktora Larrego Browna.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie a w swojej praktyce często sięga do innych dyscyplin takich jak: laryngologia, logopedia czy fizjoterapia. Zainteresowanie schorzeniami stawu skroniowo-żuchwowego powoduje, że w jej planach leczenia ważny jest pacjent, jego zdrowie ale i komfort życia.

W życiu prywatnym pasjonatka sportów oraz instruktorka: narciarstwa alpejskiego, windsurfingu oraz jeździectwa ze szczególnym zamiłowaniem do skoków przez przeszkody. Miłośniczka życia, ceniąca poczucie humoru a szczególnie dobry stand up. Wolne chwile poświęca na samorozwój i spotkania z przyjaciółmi.

WJ
WJ-dni-okl
WJ-dni-okluzji
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/04/Ortoidea-Logo-www-down.png

Przez lata udało nam się stworzyć własny kodeks etyczny, który sprowadza się do zasady: po pierwsze pacjent! Dbamy więc o Państwa zaufanie i bezpieczeństwo.

Certyfikaty
https://ortoidea.pl/wp-content/uploads/2023/05/footercertyfikaty.png
Social Media

Znajdziesz nas na: